Shiritat 3D print

    Shiritat

(dimensioni standard 1cm \ 1.50cm)

Shiriti mund të punohen bardh e zi , me ngjyrë poashtu dhe me shkrim 3d, (më e preferuara është bardh e zi pra mes çmimit dhe cilësisë ) zakonisht preferohet me letrën velinë të përdoret nëse do të shfrytzohet për paketim të produktit  .

Description

Shiritat 3D Print
NR.Dimensionet500 metraper meter2000 metraper meter
10,60cm160€0.32
21 cm
174€0.348
31,50cm190€0.38
4
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo.

Additional information

Weight5 kg
Dimensions10 × 5 × 2 cm
Shiritat

1,50cm, 1cm, 2,50cm, 2cm

× Message us