Shiritat e Satenit

Shiritat

(dimensioni standard 1cm \ 1.50cm)

Shiriti mund të punohen bardh e zi , me ngjyrë poashtu dhe me shkrim 3d, (më e preferuara është bardh e zi pra mes çmimit dhe cilësisë ) zakonisht preferohet me letrën velinë të përdoret nëse do të shfrytzohet për paketime të produktit , dhe nëse do të shfrytzohet për ti var veshjet preferohet dimensioni 0,60 cm .

Description

Shiritat e Satenit (Shirit me ngjyr)
NR.Dimensionet500 metraper meter2000 metraper mteter
11cm119€0.23899x4=396€0.198
21,50cm129€0.258104x4=416€0.208
32cm139€0.278109x4=436€0.218
42,50cm149€0.298115x4=460€0.23
Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo.

Additional information

Weight5 kg
Dimensions10 × 5 × 2 cm
Shiritat

1,50cm, 1cm, 2,50cm, 2cm

× Message us